Home Kasten Wandkasten & Wandrekken Wandkast Magnus Goud 230 cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Wandkast Magnus is een eyecatcher in je interieur! Een combinatie van glas en goudkleurig RVS zorgt voor een chique uitstraling. Perfect podium voor je mooiste accessoires!
Specificaties
| Artikelnummer | 210333 |
|---|---|
| Kleur | Gold |
| Materiaal | Rvs, Veiligheidsglas |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 108 cm |
| Hoogte | 23,0 cm |
| Gewicht | 55 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 30 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Wandkast Magnus Goud 230 cm
2.060,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Wandkast Magnus is een eyecatcher in je interieur! Een combinatie van glas en goudkleurig RVS zorgt voor een chique uitstraling. Perfect podium voor je mooiste accessoires!
Specificaties
| Artikelnummer | 210333 |
|---|---|
| Kleur | Gold |
| Materiaal | Rvs, Veiligheidsglas |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 108 cm |
| Hoogte | 23,0 cm |
| Gewicht | 55 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 30 cm |






