Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Wanddecoratie Wall art Zenith sand left
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Wanddecoratie Zenith sand right is gemaakt van gestructureerd canvas en toont gedurfde abstracte vormen. Combineer met de linker versie voor een opvallend diptiek-effect.
Specificaties
| Artikelnummer | 214076 |
|---|---|
| Kleur | Sand |
| Materiaal | MDF, canvas, grenen |
| Lengte | 4 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Wall art Zenith sand left
200,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Wanddecoratie Zenith sand right is gemaakt van gestructureerd canvas en toont gedurfde abstracte vormen. Combineer met de linker versie voor een opvallend diptiek-effect.
Specificaties
| Artikelnummer | 214076 |
|---|---|
| Kleur | Sand |
| Materiaal | MDF, canvas, grenen |
| Lengte | 4 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Merk | Richmond Interiors |








