Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Wanddecoratie Wall art Voga – Bruin 90 x 120cm
Productomschrijving
Deze wanddecoratie zorgt voor een warme en rustige sfeer in het interieur. Het ontwerp geeft de muur een verfijnde uitstraling. Mooi als statement piece of gecombineerd met andere kunstwerken. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215660 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | canvas, grenen, Polystyreen |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Wall art Voga – Bruin 90 x 120cm
170,-
Productomschrijving
Deze wanddecoratie zorgt voor een warme en rustige sfeer in het interieur. Het ontwerp geeft de muur een verfijnde uitstraling. Mooi als statement piece of gecombineerd met andere kunstwerken. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215660 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | canvas, grenen, Polystyreen |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Merk | Richmond Interiors |







