Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Wanddecoratie Wall art Tatu right – Bruin
Productomschrijving
Een wanddecoratie die direct warmte en karakter toevoegt aan het interieur. Het ontwerp trekt subtiel de aandacht zonder de ruimte te overheersen. Perfect om een lege muur meer diepte en sfeer te geven. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215664 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | canvas, grenen, Polystyreen |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Wall art Tatu right – Bruin
197,-
Productomschrijving
Een wanddecoratie die direct warmte en karakter toevoegt aan het interieur. Het ontwerp trekt subtiel de aandacht zonder de ruimte te overheersen. Perfect om een lege muur meer diepte en sfeer te geven. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215664 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | canvas, grenen, Polystyreen |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeWandpaneel Woman89,95Niet op voorraad









