Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Wanddecoratie Wall art Liberty – Bruin
Productomschrijving
Een opvallend wandobject dat structuur en diepte toevoegt aan de ruimte. Het ontwerp vormt een sterk decoratief element aan de muur. Perfect om een interieur een luxe uitstraling te geven. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215662 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | canvas, grenen, Polystyreen |
| Bijzonderheden | Verticaal ophangsysteem |
| Lengte | 200 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Wall art Liberty – Bruin
399,-
Productomschrijving
Een opvallend wandobject dat structuur en diepte toevoegt aan de ruimte. Het ontwerp vormt een sterk decoratief element aan de muur. Perfect om een interieur een luxe uitstraling te geven. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215662 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | canvas, grenen, Polystyreen |
| Bijzonderheden | Verticaal ophangsysteem |
| Lengte | 200 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeWandpaneel Heels89,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeWandpaneel Hills – zwart89,95Op voorraad 1-5 werkdagen







