Home Verlichting Vloerlamp Copper Twist 3-poot
Productomschrijving
Deze trendy vloerlamp is uitgevoerd in metaal. De kap is gemaakt in een disk vorm. Een mooi detail wat verwerkt is in de kap, zijn gouden soldeerplekken. Dit geeft de lamp een heel uniek uiterlijk. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8467) te gebruiken. De lamp maakt onderdeel uit van de ‘copper twist’ serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 8383/31Z |
|---|---|
| Kleur | Zwart Nikkel |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 170 cm |
| Gewicht | 3 kg (inclusief verpakking), Kap (afmeting) Ø 55 cm |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |
| Diepte | 55 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Vloerlamp Copper Twist 3-poot
219,-
Productomschrijving
Deze trendy vloerlamp is uitgevoerd in metaal. De kap is gemaakt in een disk vorm. Een mooi detail wat verwerkt is in de kap, zijn gouden soldeerplekken. Dit geeft de lamp een heel uniek uiterlijk. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8467) te gebruiken. De lamp maakt onderdeel uit van de ‘copper twist’ serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 8383/31Z |
|---|---|
| Kleur | Zwart Nikkel |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 170 cm |
| Gewicht | 3 kg (inclusief verpakking), Kap (afmeting) Ø 55 cm |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |
| Diepte | 55 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeHanglamp Stellar 8 lampen – zwart249,-In nabestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Edi 4.5 cm – 4W Dimbaar4,95Niet op voorraad







