Home Merken LOFT24 LOFT24 Verlichting Vloerlamp Cocoon Frosted Glas, 5-lamps, kleur Sienna Bruin
Productomschrijving
Vloerlamp Cocoon heeft drie glazen kappen van gematteerd bruin glas gecombineerd met twee slanke metalen cilinderkappen. Het metalen armatuur in brons kleur staat op een ronde voet en bestaat uit meerdere hoog opgaande staanders, wat zorgt voor een warme toevoeging aan onder andere de woonkamer, leeshoek of hal. Voor een sfeervol lichtbeeld wordt lichtbron artikel 8473 (3x) en 8485 (2x) geadviseerd. De schakelaar is voorzien van drie standen: alle lampen aan, alleen de glazen kappen aan of alleen de metalen kappen aan. Deze vloerlamp maakt deel uit van de Cocoon‑serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 7698/90F |
|---|---|
| Kleur | Bruin Forsted |
| Materiaal | Metalen armatuur en glazen kappen |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 178 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 35 cm |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 5 |
Vloerlamp Cocoon Frosted Glas, 5-lamps, kleur Sienna Bruin
299,-
Productomschrijving
Vloerlamp Cocoon heeft drie glazen kappen van gematteerd bruin glas gecombineerd met twee slanke metalen cilinderkappen. Het metalen armatuur in brons kleur staat op een ronde voet en bestaat uit meerdere hoog opgaande staanders, wat zorgt voor een warme toevoeging aan onder andere de woonkamer, leeshoek of hal. Voor een sfeervol lichtbeeld wordt lichtbron artikel 8473 (3x) en 8485 (2x) geadviseerd. De schakelaar is voorzien van drie standen: alle lampen aan, alleen de glazen kappen aan of alleen de metalen kappen aan. Deze vloerlamp maakt deel uit van de Cocoon‑serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 7698/90F |
|---|---|
| Kleur | Bruin Forsted |
| Materiaal | Metalen armatuur en glazen kappen |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 178 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 35 cm |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 5 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeWandlamp Ovo – Zwart69,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Edi 9.5 cm – 6W Dimbaar7,95Niet op voorraad









