Home Verlichting Vloerlampen Vloerlamp Aurelia – Chestnut (excl. kap)
Productomschrijving
Een slanke vloerlamp die sfeer en licht toevoegt aan de ruimte. Ideaal om een zithoek of leesplek te verlichten. Het ontwerp zorgt voor een elegante verticale lijn in het interieur. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | Chestnut |
|---|---|
| Materiaal | MDF, Metaal |
| Bijzonderheden | Lamp inclusief schakelaar, UK adapter inbegrepen |
| Breedte | 19,5 cm |
| Hoogte | 139,0 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Diepte | 175 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Vloerlamp Aurelia – Chestnut (excl. kap)
334,-
Productomschrijving
Een slanke vloerlamp die sfeer en licht toevoegt aan de ruimte. Ideaal om een zithoek of leesplek te verlichten. Het ontwerp zorgt voor een elegante verticale lijn in het interieur. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | Chestnut |
|---|---|
| Materiaal | MDF, Metaal |
| Bijzonderheden | Lamp inclusief schakelaar, UK adapter inbegrepen |
| Breedte | 19,5 cm |
| Hoogte | 139,0 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Diepte | 175 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeHanglamp Aya 3 Ø45 – Naturel139,-Niet op voorraad





