Home Tafels Salontafels Alle salontafels Vierkante Salontafel Barza zwart 60 cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | AC 0020 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Metalen frame met Mangohouten blad black |
| Lengte | 62 cm |
| Breedte | 62 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Vorm | Vierkant |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Vierkante Salontafel Barza zwart 60 cm
169,-
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AC 0020 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Metalen frame met Mangohouten blad black |
| Lengte | 62 cm |
| Breedte | 62 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Vorm | Vierkant |
| Merk | Tower Living |




