Home Tafels Salontafels Alle salontafels Vierkante Salontafel Asti Mangohout 90 x 90cm – Zwart
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | AA 0226 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | gekleurd en gelakt massief mangohout, Gezandstraald |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Vierkante Salontafel Asti Mangohout 90 x 90cm – Zwart
399,-
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AA 0226 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | gekleurd en gelakt massief mangohout, Gezandstraald |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Merk | Tower Living |




