Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 250149 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Marmer |
| Bijzonderheden | Dit artikel is vervaardigd uit de steensoort marmer. Marmer is een natuurlijk materiaal, elk product is uniek en kan lichtelijk afwijken. |
| Breedte | 15,5 cm |
| Hoogte | 32,5 cm |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 15,5 cm |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Vaas Verde Marmer 33cm hoog
129,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 250149 |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Marmer |
| Bijzonderheden | Dit artikel is vervaardigd uit de steensoort marmer. Marmer is een natuurlijk materiaal, elk product is uniek en kan lichtelijk afwijken. |
| Breedte | 15,5 cm |
| Hoogte | 32,5 cm |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 15,5 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeWandpaneel Ato groot – Bruin119,-In nabestelling









