Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Woondecoratie Vaas Sera smoke large
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Een stijlvolle toevoeging met een verfijnde uitstraling. Vaas in smoke large die mooi combineert met warme houttinten en rustige neutrale kleuren. Mooi als los statement, maar ook sterk in combinatie met andere items uit dezelfde stijlrichting.
Specificaties
| Artikelnummer | 215857 |
|---|---|
| Kleur | Smoke |
| Materiaal | Glas |
| Breedte | 18 cm |
| Hoogte | 39 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 18 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Vaas Sera smoke large
38,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Een stijlvolle toevoeging met een verfijnde uitstraling. Vaas in smoke large die mooi combineert met warme houttinten en rustige neutrale kleuren. Mooi als los statement, maar ook sterk in combinatie met andere items uit dezelfde stijlrichting.
Specificaties
| Artikelnummer | 215857 |
|---|---|
| Kleur | Smoke |
| Materiaal | Glas |
| Breedte | 18 cm |
| Hoogte | 39 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 18 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeOphanghaken Curve – Zwart11,95Op voorraad Levertijd: 4 weken






