Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Sale Vaas Loth roze
Productomschrijving
Vaas Loth is een stijlvol decoratief object met een moderne vormgeving, perfect om een subtiele, elegante touch toe te voegen aan elk interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213457 |
|---|---|
| Kleur | Pink |
| Materiaal | Polyresin |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 28 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 35 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Vaas Loth roze
107,- Oorspronkelijke prijs was: 107,-.64,20Huidige prijs is: 64,20.
-40%
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Vaas Loth is een stijlvol decoratief object met een moderne vormgeving, perfect om een subtiele, elegante touch toe te voegen aan elk interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213457 |
|---|---|
| Kleur | Pink |
| Materiaal | Polyresin |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 28 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 35 cm |





