Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Woondecoratie Vaas Jamey – Bruin small
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Vaas Jamey klein is compact en stijlvol, ideaal voor kleine boeketten of als decoratief accent op een plank, bijzettafel of dressoir.
Specificaties
| Artikelnummer | 213514 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | Glas |
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 29 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 13 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Vaas Jamey – Bruin small
27,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Vaas Jamey klein is compact en stijlvol, ideaal voor kleine boeketten of als decoratief accent op een plank, bijzettafel of dressoir.
Specificaties
| Artikelnummer | 213514 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | Glas |
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 29 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 13 cm |







