Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Woondecoratie Vaas Jamey – Bruin large
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Vaas Jamey groot biedt met zijn royale formaat een krachtig statement en komt prachtig tot zijn recht op de vloer of een grote tafel.
Specificaties
| Artikelnummer | 213515 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | Glas |
| Breedte | 19 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 19 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Vaas Jamey – Bruin large
44,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Vaas Jamey groot biedt met zijn royale formaat een krachtig statement en komt prachtig tot zijn recht op de vloer of een grote tafel.
Specificaties
| Artikelnummer | 213515 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | Glas |
| Breedte | 19 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 19 cm |







