Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Kasten TV-meubel Windsor walnut
Productomschrijving
Een tv-meubel dat functionaliteit en design samenbrengt. Het biedt ruimte voor apparatuur en accessoires terwijl het interieur rustig en georganiseerd blijft. De vormgeving geeft de woonkamer een stijlvolle basis. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215563 |
|---|---|
| Kleur | Walnut |
| Materiaal | MDF, Metaal, Walnoot fineer |
| Bijzonderheden | Deuren/lades met soft-close systeem |
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 6,7 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 45 cm |
TV-meubel Windsor walnut
1.199,-
Productomschrijving
Een tv-meubel dat functionaliteit en design samenbrengt. Het biedt ruimte voor apparatuur en accessoires terwijl het interieur rustig en georganiseerd blijft. De vormgeving geeft de woonkamer een stijlvolle basis. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215563 |
|---|---|
| Kleur | Walnut |
| Materiaal | MDF, Metaal, Walnoot fineer |
| Bijzonderheden | Deuren/lades met soft-close systeem |
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 6,7 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 45 cm |











