Home Merken LOFT24 LOFT24 Sale TV-meubel Piega Metaal 220 cm
Productomschrijving
Dit trendy TV-meubel ‘Piega’ is uitgevoerd in liquid metal. Op het blad zit een hele mooie bewerking welke een unieke uitstraling geeft. Het TV-meubel is volledig KD en hierdoor kan een kleine pakket maat gerealiseerd worden. Dit TV-meubel maakt onderdeel uit van de ‘Piega’ serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 2895/48 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Zelf monteren? | Nee |
| Materiaal | Liquid metaal |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 51 cm |
| Gewicht | 28 kg (inclusief verpakking) |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |
| Diepte | 35 cm |
TV-meubel Piega Metaal 220 cm
299,- Oorspronkelijke prijs was: 299,-.219,-Huidige prijs is: 219,-.
Productomschrijving
Dit trendy TV-meubel ‘Piega’ is uitgevoerd in liquid metal. Op het blad zit een hele mooie bewerking welke een unieke uitstraling geeft. Het TV-meubel is volledig KD en hierdoor kan een kleine pakket maat gerealiseerd worden. Dit TV-meubel maakt onderdeel uit van de ‘Piega’ serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 2895/48 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Zelf monteren? | Nee |
| Materiaal | Liquid metaal |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 51 cm |
| Gewicht | 28 kg (inclusief verpakking) |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |
| Diepte | 35 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeBoekenkast Industrieel Metaal – Zwart1.099,-Niet op voorraad








