Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Kasten TV-meubel Langford Marmerlook en eiken 220cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
TV-meubel Langford heeft een basis van donker eikenfineer met een glanzend keramisch blad. Het lage profiel en strakke design bieden zowel stijl als opbergruimte in moderne interieurs.
Specificaties
| Artikelnummer | 214220 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | Keramiek, MDF, Eiken fineer, gerecycled hout |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 83 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 45 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
TV-meubel Langford Marmerlook en eiken 220cm
1.397,-
In nabestelling
(verwacht 06/07/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
TV-meubel Langford heeft een basis van donker eikenfineer met een glanzend keramisch blad. Het lage profiel en strakke design bieden zowel stijl als opbergruimte in moderne interieurs.
Specificaties
| Artikelnummer | 214220 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | Keramiek, MDF, Eiken fineer, gerecycled hout |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 83 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 45 cm |












