Home Merken LOFT24 LOFT24 TV-meubels & TV-Kasten TV-meubel Arcus Keramiek in Travertinlook, 180cm
Productomschrijving
TV‑meubel Arcus is uitgevoerd in een eikenhout‑look en voorzien van een keramiek blad met travertin uitstraling. Het ontwerp kenmerkt zich door de afgeronde hoeken en de open structuur, waardoor het meubel luchtig oogt en veel ruimte biedt voor apparatuur of decoratie. De bronze poten van gepoedercoat staal voegen een moderne touch toe. Aan de achterkant bevindt zich een opening om kabels netjes weg te werken. Dit TV‑meubel maakt deel uit van de Arcus‑serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 4590/88 |
|---|---|
| Kleur | Travertinlook |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Blad van keramiek in travertinlook, eikenhout-look frame en bronzen poten van gepoedercoat staal |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 40 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 41 cm |
TV-meubel Arcus Keramiek in Travertinlook, 180cm
299,-
Productomschrijving
TV‑meubel Arcus is uitgevoerd in een eikenhout‑look en voorzien van een keramiek blad met travertin uitstraling. Het ontwerp kenmerkt zich door de afgeronde hoeken en de open structuur, waardoor het meubel luchtig oogt en veel ruimte biedt voor apparatuur of decoratie. De bronze poten van gepoedercoat staal voegen een moderne touch toe. Aan de achterkant bevindt zich een opening om kabels netjes weg te werken. Dit TV‑meubel maakt deel uit van de Arcus‑serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 4590/88 |
|---|---|
| Kleur | Travertinlook |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Blad van keramiek in travertinlook, eikenhout-look frame en bronzen poten van gepoedercoat staal |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 40 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 41 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeKabinetkast Industrieel Metaal – Zwart1.199,-Niet op voorraad











