Home Merken Eleonora Eleonora Sale TV-meubel Alexander Sheesham hout – 220cm
Productomschrijving
Eleonora Kabinetkast Alexander Sheesham hout – 104x40x150 cm
Met 4 deuren
Collectie Alexander
Alexander collectie van Eleonora, vervaardigd uit het prachtige sheesham hout. Deze meubelen stralen warmte en karakter uit, en voegen een vleugje natuurlijke schoonheid toe aan elk interieur.
Eleonora Kabinetkast Alexander Sheesham hout – 104 x 40 x 150 cm kopen?
Bestel de Kabinetkast Alexander met 4 deuren online en ontvang de Kabinetkast Alexander dezelfde week gratis in huis.
Specificaties
| Artikelnummer | 95917 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Sheesham hout |
| Lengte | 220 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Diepte | 40 cm |
TV-meubel Alexander Sheesham hout – 220cm
899,- Oorspronkelijke prijs was: 899,-.249,-Huidige prijs is: 249,-.
Let op! dit product is een actie artikel en kan niet meer getourneerd worden
Productomschrijving
Eleonora Kabinetkast Alexander Sheesham hout – 104x40x150 cm
Met 4 deuren
Collectie Alexander
Alexander collectie van Eleonora, vervaardigd uit het prachtige sheesham hout. Deze meubelen stralen warmte en karakter uit, en voegen een vleugje natuurlijke schoonheid toe aan elk interieur.
Eleonora Kabinetkast Alexander Sheesham hout – 104 x 40 x 150 cm kopen?
Bestel de Kabinetkast Alexander met 4 deuren online en ontvang de Kabinetkast Alexander dezelfde week gratis in huis.
Specificaties
| Artikelnummer | 95917 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Sheesham hout |
| Lengte | 220 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Diepte | 40 cm |




