Home Verlichting Tafellamp Verstelbare Metalen Kap
Productomschrijving
Loft24 Tafellamp Verstelbare Metalen Kap
Deze tafellamp heeft een verstelbare kap, waardoor het licht juist geplaatst kan worden. De lamp is afgewerkt in de kleur charcoal. De combinatie van de kleur en het armatuur geven de lamp een vintage look. De stroomkabel zit in het armatuur verwerkt. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8463) te gebruiken. De lamp maakt deel uit van een set, bestaande uit een vloerlamp en een tafellamp.
Loft24 Tafellamp Verstelbare Metalen Kap bestellen of kopen?
Bestel de Loft24 Tafellamp Verstelbare Metalen Kap online en ontvang de Tafellamp Verstelbare Metalen Kap dezelfde week gratis in huis.
Specificaties
| Artikelnummer | 7944/76 |
|---|---|
| Kleur | Charcoal |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 18 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Tafellamp Verstelbare Metalen Kap
69,- Oorspronkelijke prijs was: 69,-.34,-Huidige prijs is: 34,-.
Let op! dit product is een actie artikel en kan niet meer getourneerd worden
Productomschrijving
Loft24 Tafellamp Verstelbare Metalen Kap
Deze tafellamp heeft een verstelbare kap, waardoor het licht juist geplaatst kan worden. De lamp is afgewerkt in de kleur charcoal. De combinatie van de kleur en het armatuur geven de lamp een vintage look. De stroomkabel zit in het armatuur verwerkt. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8463) te gebruiken. De lamp maakt deel uit van een set, bestaande uit een vloerlamp en een tafellamp.
Loft24 Tafellamp Verstelbare Metalen Kap bestellen of kopen?
Bestel de Loft24 Tafellamp Verstelbare Metalen Kap online en ontvang de Tafellamp Verstelbare Metalen Kap dezelfde week gratis in huis.
Specificaties
| Artikelnummer | 7944/76 |
|---|---|
| Kleur | Charcoal |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 18 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeHanglamp Aya 3 Ø45 – Naturel139,-Niet op voorraad






