Home Verlichting Tafellamp Orbit Mangohout
Productomschrijving
Deze trendy tafellamp ‘orbit’ is uitgevoerd in mango hout. De houten spijlen geven een sfeervolle licht verdeling en maakt deze lamp een echte eye-catcher! Deze lamp maakt onderdeel uit van de ‘orbit’ serie. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8473) te gebruiken.
Specificaties
| Artikelnummer | 7050/16 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Massief mangohout |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 2 kg (inclusief verpakking), Kap (afmeting): Ø 20 cm |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 20 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Tafellamp Orbit Mangohout
79,95
Productomschrijving
Deze trendy tafellamp ‘orbit’ is uitgevoerd in mango hout. De houten spijlen geven een sfeervolle licht verdeling en maakt deze lamp een echte eye-catcher! Deze lamp maakt onderdeel uit van de ‘orbit’ serie. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8473) te gebruiken.
Specificaties
| Artikelnummer | 7050/16 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Massief mangohout |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 2 kg (inclusief verpakking), Kap (afmeting): Ø 20 cm |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 20 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 1 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Lumi – Zwart34,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeHanglamp Aya 3 Ø45 – Naturel139,-Niet op voorraad








