Home Cyber Monday Tafellamp Conan Marmer 30cm
Specificaties
| Artikelnummer | 212446 |
|---|---|
| Kleur | Zwart/Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Glas, Marmer |
| Lengte | 12 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 5,68 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Tafellamp Conan Marmer 30cm
118,- Oorspronkelijke prijs was: 118,-.70,80Huidige prijs is: 70,80.
-40%
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 212446 |
|---|---|
| Kleur | Zwart/Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Glas, Marmer |
| Lengte | 12 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 5,68 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Edi 9.5 cm – 6W Dimbaar7,95Niet op voorraad




