Home Merken LOFT24 LOFT24 Verlichting Tafellamp Cocoon 3-lichts – Zwart
Productomschrijving
Loft24 Tafellamp Cocoon 3-lichts – Zwart
De moderne Loft24 Tafellamp ‘Cocoon’ in mat zwart heeft drie lichtpunten en een compact, sierlijk design. De lamp geeft sfeervol en gericht licht, ideaal op een dressoir, bijzettafel of nachtkastje. Geschikt voor energiezuinige LED-lichtbronnen en eenvoudig te combineren met industriële en Scandinavische interieurs.
Loft24 Tafellamp Cocoon kopen?
Bestel de Tafellamp Cocoon 3-lichts online en ontvang de lamp binnen enkele werkdagen in huis. Bezoek ons experience center om de lamp in het echt te bekijken.
Specificaties
| Artikelnummer | 7687/44 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Bijzonderheden | Uitgevoerd met 3 lichtpunten |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 59 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 25 cm |
| Type fitting | E14 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 3 |
Tafellamp Cocoon 3-lichts – Zwart
169,-
Productomschrijving
Loft24 Tafellamp Cocoon 3-lichts – Zwart
De moderne Loft24 Tafellamp ‘Cocoon’ in mat zwart heeft drie lichtpunten en een compact, sierlijk design. De lamp geeft sfeervol en gericht licht, ideaal op een dressoir, bijzettafel of nachtkastje. Geschikt voor energiezuinige LED-lichtbronnen en eenvoudig te combineren met industriële en Scandinavische interieurs.
Loft24 Tafellamp Cocoon kopen?
Bestel de Tafellamp Cocoon 3-lichts online en ontvang de lamp binnen enkele werkdagen in huis. Bezoek ons experience center om de lamp in het echt te bekijken.
Specificaties
| Artikelnummer | 7687/44 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Bijzonderheden | Uitgevoerd met 3 lichtpunten |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 59 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 25 cm |
| Type fitting | E14 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 3 |







