Home Accessoires Keukengerei Taartplateau Lone roze
Productomschrijving
Een elegant ontwerp dat moeiteloos opgaat in verschillende stijlen. Perfect om een hoek, bijzetplek of tafelsetting net wat meer diepte te geven. Een praktische keuze die het geheel direct meer uitstraling geeft.
Elk item wordt met de hand gegoten uit meerdere kleuren hars, waardoor een uniek patroon ontstaat. Tijdens het uitharden kunnen kleuren zich verschillend verdelen en kan het artikel afwijken van de getoonde foto. Hars is gevoelig voor externe factoren en kan daardoor na verloop van tijd verkleuren.
Specificaties
| Artikelnummer | 215902 |
|---|---|
| Kleur | Pink |
| Materiaal | Resin |
| Lengte | 31 cm |
| Breedte | 31 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 31 cm |
Taartplateau Lone roze
95,-
Productomschrijving
Een elegant ontwerp dat moeiteloos opgaat in verschillende stijlen. Perfect om een hoek, bijzetplek of tafelsetting net wat meer diepte te geven. Een praktische keuze die het geheel direct meer uitstraling geeft.
Elk item wordt met de hand gegoten uit meerdere kleuren hars, waardoor een uniek patroon ontstaat. Tijdens het uitharden kunnen kleuren zich verschillend verdelen en kan het artikel afwijken van de getoonde foto. Hars is gevoelig voor externe factoren en kan daardoor na verloop van tijd verkleuren.
Specificaties
| Artikelnummer | 215902 |
|---|---|
| Kleur | Pink |
| Materiaal | Resin |
| Lengte | 31 cm |
| Breedte | 31 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 31 cm |





