Home Accessoires Spiegels Alle spiegels Staande Spiegel Langston 160 x 60cm Coconut Milk
Productomschrijving
Deze spiegel heeft een afgeronde vorm met een brede omlijsting in een zachte, lichte tint. De rand oogt rustig en gelijkmatig, wat zorgt voor een uitgebalanceerde uitstraling. Door de neutrale kleur past de spiegel goed binnen lichte en rustige interieurs en draagt hij bij aan een ruimtelijk effect aan de wand.
Specificaties
| Artikelnummer | 214205 |
|---|---|
| Kleur | coconut milk |
| Materiaal | MDF, Spiegel |
| Lengte | 7 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Gewicht | 19 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Staande Spiegel Langston 160 x 60cm Coconut Milk
378,-
Productomschrijving
Deze spiegel heeft een afgeronde vorm met een brede omlijsting in een zachte, lichte tint. De rand oogt rustig en gelijkmatig, wat zorgt voor een uitgebalanceerde uitstraling. Door de neutrale kleur past de spiegel goed binnen lichte en rustige interieurs en draagt hij bij aan een ruimtelijk effect aan de wand.
Specificaties
| Artikelnummer | 214205 |
|---|---|
| Kleur | coconut milk |
| Materiaal | MDF, Spiegel |
| Lengte | 7 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Gewicht | 19 kg |
| Merk | Richmond Interiors |








