Home Accessoires Spiegels Alle spiegels Staande Spiegel Jalyce 192 x 80cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Spiegel Jalyce geeft elk interieur een elegante boost met haar strakke vorm en stijlvolle uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 213503 |
|---|---|
| Kleur | Brushed Gold |
| Materiaal | IJzer, Spiegel, Veiligheidsglas |
| Lengte | 55 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 192 cm |
| Gewicht | 70 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Staande Spiegel Jalyce 192 x 80cm
1.292,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Spiegel Jalyce geeft elk interieur een elegante boost met haar strakke vorm en stijlvolle uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 213503 |
|---|---|
| Kleur | Brushed Gold |
| Materiaal | IJzer, Spiegel, Veiligheidsglas |
| Lengte | 55 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 192 cm |
| Gewicht | 70 kg |
| Merk | Richmond Interiors |







