Home Accessoires Spiegels Alle spiegels Staande Spiegel Gaby 25cm Goud
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Spiegel Gaby gold heeft een minimalistisch rond frame met een cirkelvormige voet. Een decoratieve spiegel met een sculpturaal, eigentijds gevoel.
Specificaties
| Artikelnummer | 213972 |
|---|---|
| Kleur | Gold |
| Materiaal | Aluminium, Glas |
| Lengte | 8 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Staande Spiegel Gaby 25cm Goud
71,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Spiegel Gaby gold heeft een minimalistisch rond frame met een cirkelvormige voet. Een decoratieve spiegel met een sculpturaal, eigentijds gevoel.
Specificaties
| Artikelnummer | 213972 |
|---|---|
| Kleur | Gold |
| Materiaal | Aluminium, Glas |
| Lengte | 8 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Merk | Richmond Interiors |






