Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Bartafels Spreektafel /Conference tafel Ritz – Bruin
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Een stijlvolle toevoeging met een verfijnde uitstraling. Bar table in brown die mooi combineert met warme houttinten en rustige neutrale kleuren. Ideaal als hoge tafel voor overleg of een stijlvolle barsetting.
Specificaties
| Artikelnummer | 214540 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | MDF, Metaal, Eiken fineer |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 128 cm |
| Gewicht | 30 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 50 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Spreektafel /Conference tafel Ritz – Bruin
605,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Een stijlvolle toevoeging met een verfijnde uitstraling. Bar table in brown die mooi combineert met warme houttinten en rustige neutrale kleuren. Ideaal als hoge tafel voor overleg of een stijlvolle barsetting.
Specificaties
| Artikelnummer | 214540 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | MDF, Metaal, Eiken fineer |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 128 cm |
| Gewicht | 30 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 50 cm |









