Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Spiegels Spiegel Sophia Chestnut
Productomschrijving
Een spiegel die diepte en licht toevoegt aan de ruimte. Ideaal voor een hal of woonkamer. Het ontwerp vormt een stijlvol element aan de wand. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215487 |
|---|---|
| Kleur | Chestnut |
| Materiaal | MDF, Spiegel |
| Bijzonderheden | Zowel horizontaal als verticaal te bevestigen |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Richmond Interiors |
Spiegel Sophia Chestnut
431,-
Productomschrijving
Een spiegel die diepte en licht toevoegt aan de ruimte. Ideaal voor een hal of woonkamer. Het ontwerp vormt een stijlvol element aan de wand. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215487 |
|---|---|
| Kleur | Chestnut |
| Materiaal | MDF, Spiegel |
| Bijzonderheden | Zowel horizontaal als verticaal te bevestigen |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Richmond Interiors |






