Home Accessoires Spiegels Alle spiegels Spiegel Morgan 120 x 80cm Champagne Gold
Productomschrijving
Deze spiegel heeft een afgeronde vorm met een omlijsting in een zachte goudtint. De rand oogt glad en verfijnd en geeft de spiegel een rustige uitstraling. Door de subtiele kleur en het evenwichtige ontwerp past hij zowel in moderne als klassiekere interieurs. De spiegel combineert functionaliteit met een versterkend effect op de ruimtelijke beleving.
Specificaties
| Artikelnummer | 214196 |
|---|---|
| Kleur | Champagne gold |
| Materiaal | MDF, Spiegel, Resin |
| Lengte | 5 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Spiegel Morgan 120 x 80cm Champagne Gold
378,-
Productomschrijving
Deze spiegel heeft een afgeronde vorm met een omlijsting in een zachte goudtint. De rand oogt glad en verfijnd en geeft de spiegel een rustige uitstraling. Door de subtiele kleur en het evenwichtige ontwerp past hij zowel in moderne als klassiekere interieurs. De spiegel combineert functionaliteit met een versterkend effect op de ruimtelijke beleving.
Specificaties
| Artikelnummer | 214196 |
|---|---|
| Kleur | Champagne gold |
| Materiaal | MDF, Spiegel, Resin |
| Lengte | 5 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Merk | Richmond Interiors |







