Home Accessoires Spiegels Alle spiegels Spiegel Maylinn 190 x 80cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Spiegel Maylinn combineert moderne lijnen met een zachte uitstraling, perfect voor elke kamer.
Specificaties
| Artikelnummer | 213505 |
|---|---|
| Kleur | Brushed Gold |
| Materiaal | IJzer, Spiegel, Veiligheidsglas |
| Lengte | 4 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Spiegel Maylinn 190 x 80cm
741,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Spiegel Maylinn combineert moderne lijnen met een zachte uitstraling, perfect voor elke kamer.
Specificaties
| Artikelnummer | 213505 |
|---|---|
| Kleur | Brushed Gold |
| Materiaal | IJzer, Spiegel, Veiligheidsglas |
| Lengte | 4 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Merk | Richmond Interiors |






