Home Accessoires Spiegels Alle spiegels Spiegel Loan 120 x 80cm Brass Antique
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Spiegel Loan heeft een rechthoekige vorm met een brede antiek messing lijst. Een tijdloze spiegel met rijke details en klassieke uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 214027 |
|---|---|
| Kleur | brass antique |
| Materiaal | Aluminium, Glas, IJzer, MDF |
| Lengte | 11 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Gewicht | 22 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Spiegel Loan 120 x 80cm Brass Antique
575,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Spiegel Loan heeft een rechthoekige vorm met een brede antiek messing lijst. Een tijdloze spiegel met rijke details en klassieke uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 214027 |
|---|---|
| Kleur | brass antique |
| Materiaal | Aluminium, Glas, IJzer, MDF |
| Lengte | 11 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Gewicht | 22 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen







