Home Accessoires Spiegels Alle spiegels Spiegel Ayla 100 x 80cm Oranje
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Spiegel Ayla straalt rust en eenvoud uit en is ideaal als subtiele blikvanger aan de muur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213481 |
|---|---|
| Kleur | orange |
| Materiaal | IJzer, MDF, Spiegel, Flanel |
| Lengte | 4 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Spiegel Ayla 100 x 80cm Oranje
359,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Spiegel Ayla straalt rust en eenvoud uit en is ideaal als subtiele blikvanger aan de muur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213481 |
|---|---|
| Kleur | orange |
| Materiaal | IJzer, MDF, Spiegel, Flanel |
| Lengte | 4 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Merk | Richmond Interiors |








