Home Merken LOFT24 LOFT24 Kasten LOFT24 Nachtkastjes Hangend Nachtkastje Jenna 30 cm breed Set van 2 stuks
Productomschrijving
Dit nachtkastje ‘layer L’ bestaat uit een set van twee. Het setje is uitgevoerd in acacia hout met een wave patroon lade. Het nachtkastje wordt door middel van 2 schroeven aan de wand gemonteerd. Dit setje is er ook nog in een kleinere uitvoering.
Specificaties
| Artikelnummer | 2171/15 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Set | Set |
| Materiaal | Massief acacia naturel |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 16 kg (inclusief verpakking) |
| Vorm | Zwevend, Rechthoekig |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |
| Diepte | 25 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad -
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad
Hangend Nachtkastje Jenna 30 cm breed Set van 2 stuks
89,95
Productomschrijving
Dit nachtkastje ‘layer L’ bestaat uit een set van twee. Het setje is uitgevoerd in acacia hout met een wave patroon lade. Het nachtkastje wordt door middel van 2 schroeven aan de wand gemonteerd. Dit setje is er ook nog in een kleinere uitvoering.
Specificaties
| Artikelnummer | 2171/15 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Set | Set |
| Materiaal | Massief acacia naturel |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 16 kg (inclusief verpakking) |
| Vorm | Zwevend, Rechthoekig |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |
| Diepte | 25 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad -
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad










