Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Sidetables Sidetable Sunny 120cm Burgundy
Productomschrijving
De wandtafel Sunny combineert MDF met glass fiber reinforced plastic voor een modern en stevig ontwerp met een verfijnde afwerking. Dankzij de unieke materiaalcombinatie en het strakke silhouet is deze tafel een eigentijdse toevoeging aan de hal, woonkamer of slaapkamer. Ideaal voor wie houdt van design met een subtiel speels accent.
Specificaties
| Artikelnummer | 213489 |
|---|---|
| Kleur | Burgundy |
| Materiaal | MDF, Glasvezelversterkt |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 22 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | Richmond Interiors |
Sidetable Sunny 120cm Burgundy
628,-
Productomschrijving
De wandtafel Sunny combineert MDF met glass fiber reinforced plastic voor een modern en stevig ontwerp met een verfijnde afwerking. Dankzij de unieke materiaalcombinatie en het strakke silhouet is deze tafel een eigentijdse toevoeging aan de hal, woonkamer of slaapkamer. Ideaal voor wie houdt van design met een subtiel speels accent.
Specificaties
| Artikelnummer | 213489 |
|---|---|
| Kleur | Burgundy |
| Materiaal | MDF, Glasvezelversterkt |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 22 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | Richmond Interiors |








