Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Sidetables Sidetable Sanchis Marmer en Brass Antique 140cm
Productomschrijving
Deze console heeft een langgerekte vorm met een slank en evenwichtig silhouet. De messingkleurige afwerking met licht verouderde indruk geeft het object een warme uitstraling. Door het sobere ontwerp is de console geschikt voor plaatsing tegen een wand.
Specificaties
| Artikelnummer | 214056 |
|---|---|
| Kleur | brass antique |
| Materiaal | Aluminium, MDF, Morchana Marmer |
| Lengte | 42 cm |
| Breedte | 141 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 51 kg |
| Vorm | Organisch |
| Merk | Richmond Interiors |
Sidetable Sanchis Marmer en Brass Antique 140cm
1.596,-
Productomschrijving
Deze console heeft een langgerekte vorm met een slank en evenwichtig silhouet. De messingkleurige afwerking met licht verouderde indruk geeft het object een warme uitstraling. Door het sobere ontwerp is de console geschikt voor plaatsing tegen een wand.
Specificaties
| Artikelnummer | 214056 |
|---|---|
| Kleur | brass antique |
| Materiaal | Aluminium, MDF, Morchana Marmer |
| Lengte | 42 cm |
| Breedte | 141 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 51 kg |
| Vorm | Organisch |
| Merk | Richmond Interiors |









