Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Sidetables Sidetable Russo Travertin en brass 100cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Console Russo in bruin is een slank meubelstuk dat perfect is voor in de hal of achter een bank.
Specificaties
| Artikelnummer | 214324 |
|---|---|
| Kleur | ash brown |
| Materiaal | IJzer, MDF, Messing Plating, Travertine |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 46 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Sidetable Russo Travertin en brass 100cm
1.155,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Console Russo in bruin is een slank meubelstuk dat perfect is voor in de hal of achter een bank.
Specificaties
| Artikelnummer | 214324 |
|---|---|
| Kleur | ash brown |
| Materiaal | IJzer, MDF, Messing Plating, Travertine |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 46 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | Richmond Interiors |









