Home Cyber Monday Sidetable Hexa 150cm Brushed Gold
Productomschrijving
De wandtafel Hexa is een stijlvol meubelstuk met een uniek blad in een hexagonale vorm. Vervaardigd uit hoogwaardig ijzer combineert deze tafel duurzaamheid met een modern design. Het geometrische patroon voegt een eigentijdse uitstraling toe aan je interieur, waardoor de Hexa perfect is voor zowel decoratieve als functionele doeleinden in de hal, woonkamer of eetkamer.
Specificaties
| Artikelnummer | 213239 |
|---|---|
| Kleur | Brushed Gold |
| Materiaal | IJzer |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 150 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Vorm | Organisch |
| Merk | Richmond Interiors |
Sidetable Hexa 150cm Brushed Gold
941,-
Productomschrijving
De wandtafel Hexa is een stijlvol meubelstuk met een uniek blad in een hexagonale vorm. Vervaardigd uit hoogwaardig ijzer combineert deze tafel duurzaamheid met een modern design. Het geometrische patroon voegt een eigentijdse uitstraling toe aan je interieur, waardoor de Hexa perfect is voor zowel decoratieve als functionele doeleinden in de hal, woonkamer of eetkamer.
Specificaties
| Artikelnummer | 213239 |
|---|---|
| Kleur | Brushed Gold |
| Materiaal | IJzer |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 150 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Vorm | Organisch |
| Merk | Richmond Interiors |








