Home Tafels Sidetables Sidetable Blake 120cm Coconut Milk
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Deze console heeft een strakke en langgerekte vorm met een lichte en rustige uitstraling. De kleurindruk is zacht en neutraal, wat het object geschikt maakt voor verschillende interieurstijlen. Het ontwerp oogt evenwichtig en functioneert als subtiele aanvulling langs een wand.
Specificaties
| Kleur | coconut milk |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | MDF |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Gewicht | 37 kg |
| Vorm | Ovaal |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Sidetable Blake 120cm Coconut Milk
498,-
Op voorraad
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Deze console heeft een strakke en langgerekte vorm met een lichte en rustige uitstraling. De kleurindruk is zacht en neutraal, wat het object geschikt maakt voor verschillende interieurstijlen. Het ontwerp oogt evenwichtig en functioneert als subtiele aanvulling langs een wand.
Specificaties
| Kleur | coconut milk |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | MDF |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Gewicht | 37 kg |
| Vorm | Ovaal |







