Home Accessoires Keukengerei Servethouder Shelly – Bruin
Productomschrijving
Deze servethouder combineert een compact formaat met een luxe uitstraling. De warme chocoladebruine tint geeft de tafeldecoratie direct meer diepte en sfeer. Mooi voor een gedekte tafel, maar ook perfect om te stylen op een bartray of in de keuken.
Elk item wordt met de hand gegoten uit meerdere kleuren hars, waardoor een uniek patroon ontstaat. Tijdens het uitharden kunnen kleuren zich verschillend verdelen en kan het artikel afwijken van de getoonde foto. Hars is gevoelig voor externe factoren en kan daardoor na verloop van tijd verkleuren.
Specificaties
| Artikelnummer | 215884 |
|---|---|
| Kleur | chocolat brown |
| Materiaal | Resin |
| Lengte | 7 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 7 cm |
Servethouder Shelly – Bruin
23,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Productomschrijving
Deze servethouder combineert een compact formaat met een luxe uitstraling. De warme chocoladebruine tint geeft de tafeldecoratie direct meer diepte en sfeer. Mooi voor een gedekte tafel, maar ook perfect om te stylen op een bartray of in de keuken.
Elk item wordt met de hand gegoten uit meerdere kleuren hars, waardoor een uniek patroon ontstaat. Tijdens het uitharden kunnen kleuren zich verschillend verdelen en kan het artikel afwijken van de getoonde foto. Hars is gevoelig voor externe factoren en kan daardoor na verloop van tijd verkleuren.
Specificaties
| Artikelnummer | 215884 |
|---|---|
| Kleur | chocolat brown |
| Materiaal | Resin |
| Lengte | 7 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 7 cm |






