Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Accessoires Servethouder Molly – Beige
Productomschrijving
Een decoratief object dat functionaliteit en styling combineert. Ideaal voor gebruik op een tafel, bureau of dressoir. Het ontwerp zorgt voor een subtiel en verzorgd detail in het interieur. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215195 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | PU leer, karton |
| Breedte | 24 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 0 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 13 cm |
Servethouder Molly – Beige
19,-
Alleen te koop in sets van 2 stuks (prijs is per stuk).
Productomschrijving
Een decoratief object dat functionaliteit en styling combineert. Ideaal voor gebruik op een tafel, bureau of dressoir. Het ontwerp zorgt voor een subtiel en verzorgd detail in het interieur. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215195 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | PU leer, karton |
| Breedte | 24 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 0 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 13 cm |






