Home Tafels Salontafels Alle salontafels Salontafel Romano set van 2 – Keramiek Travertin
Productomschrijving
LOFT24 Salontafel Romano kiezel set van 2 – Keramiek Travertin
Deze stijlvolle set van 2 ‘Romano’ salontafels heeft een organische kiezelvorm en een keramisch travertin-blad met een natuurlijke marmerlook. De tafeltjes zijn ideaal als nesttafels: compact in gebruik, groot in uitstraling. Dankzij het keramische oppervlak zijn ze kras- en hittebestendig en eenvoudig te reinigen. Combineer ze moeiteloos met zowel een modern als industrieel interieur voor extra sfeer.
LOFT24 Salontafel Romano bestellen?
Bestel online en ontvang de salontafels binnen enkele werkdagen. Bekijk ze ook in ons experience center.
Specificaties
| Artikelnummer | 4568/88 |
|---|---|
| Kleur | Beige, Naturel, Travertin |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Keramiek travertin |
| Bijzonderheden | Keramiek travertin, Kiezelvormig blad, Set van 2 stuks |
| Breedte | 85 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 3,8 kg |
| Vorm | Organisch |
| Lengte tafelblad | 85 cm |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 79 cm |
Salontafel Romano set van 2 – Keramiek Travertin
399,-
Productomschrijving
LOFT24 Salontafel Romano kiezel set van 2 – Keramiek Travertin
Deze stijlvolle set van 2 ‘Romano’ salontafels heeft een organische kiezelvorm en een keramisch travertin-blad met een natuurlijke marmerlook. De tafeltjes zijn ideaal als nesttafels: compact in gebruik, groot in uitstraling. Dankzij het keramische oppervlak zijn ze kras- en hittebestendig en eenvoudig te reinigen. Combineer ze moeiteloos met zowel een modern als industrieel interieur voor extra sfeer.
LOFT24 Salontafel Romano bestellen?
Bestel online en ontvang de salontafels binnen enkele werkdagen. Bekijk ze ook in ons experience center.
Specificaties
| Artikelnummer | 4568/88 |
|---|---|
| Kleur | Beige, Naturel, Travertin |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Keramiek travertin |
| Bijzonderheden | Keramiek travertin, Kiezelvormig blad, Set van 2 stuks |
| Breedte | 85 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 3,8 kg |
| Vorm | Organisch |
| Lengte tafelblad | 85 cm |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 79 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeSalontafel Steven Mangohout 50 x 50 cm139,-Niet op voorraad








