Specificaties
| Artikelnummer | 96105 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Set | Set |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Marmer en mangohout |
| Lengte | 110 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Eleonora |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Salontafel Hazel Mangohout en Marmer
259,- Oorspronkelijke prijs was: 259,-.124,-Huidige prijs is: 124,-.
Let op! dit product is een actie artikel en kan niet meer getourneerd worden
-52%
Niet op voorraad
Specificaties
| Artikelnummer | 96105 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Set | Set |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Marmer en mangohout |
| Lengte | 110 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Eleonora |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad





