Home Tafels Salontafels Alle salontafels Salontafel Denizly Marmer en travertinlook Set van 2 stuks
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Salontafel Denizly is een set van twee bijpassende tafels met afgeronde randen en een grijze faux travertin afwerking. Perfect voor gelaagde opstellingen in de woonkamer.
Specificaties
| Kleur | grey |
|---|---|
| Set | Set |
| Materiaal | IJzer, MDF, Faux Travertine, Guangxi wit marmer, papier |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Gewicht | 1,23 kg |
| Vorm | Vierkant |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Salontafel Denizly Marmer en travertinlook Set van 2 stuks
985,-
Op voorraad
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Salontafel Denizly is een set van twee bijpassende tafels met afgeronde randen en een grijze faux travertin afwerking. Perfect voor gelaagde opstellingen in de woonkamer.
Specificaties
| Kleur | grey |
|---|---|
| Set | Set |
| Materiaal | IJzer, MDF, Faux Travertine, Guangxi wit marmer, papier |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Gewicht | 1,23 kg |
| Vorm | Vierkant |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeBijzettafel Garcon – zwart109,-Op voorraad 1-5 werkdagen








