Home Tafels Salontafels Alle salontafels Salontafel Cumulus Keramiek/Glas en ijzer, Set van 3 stuks
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Je kan de tops omwisselen naar glas of ceramic. Twee kanten te gebruiken
Specificaties
| Artikelnummer | 214108 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Set | Set |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Keramiek, iron, Veiligheidsglas |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Gewicht | 49 kg |
| Vorm | Vierkant |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Salontafel Cumulus Keramiek/Glas en ijzer, Set van 3 stuks
2.675,-
Op voorraad
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Je kan de tops omwisselen naar glas of ceramic. Twee kanten te gebruiken
Specificaties
| Artikelnummer | 214108 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Set | Set |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Keramiek, iron, Veiligheidsglas |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Gewicht | 49 kg |
| Vorm | Vierkant |







