Home Accessoires Spiegels Alle spiegels Ronde Spiegel Laraya 91cm Goud
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Spiegel Laraya heeft een ronde vorm en een goudkleurige lijst met structuur. Een verfijnd ontwerp dat warmte en elegantie toevoegt aan de muur.
Specificaties
| Artikelnummer | 214026 |
|---|---|
| Kleur | Gold |
| Materiaal | Aluminium, Glas, MDF |
| Lengte | 11 cm |
| Breedte | 91 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Ronde Spiegel Laraya 91cm Goud
418,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Spiegel Laraya heeft een ronde vorm en een goudkleurige lijst met structuur. Een verfijnd ontwerp dat warmte en elegantie toevoegt aan de muur.
Specificaties
| Artikelnummer | 214026 |
|---|---|
| Kleur | Gold |
| Materiaal | Aluminium, Glas, MDF |
| Lengte | 11 cm |
| Breedte | 91 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Merk | Richmond Interiors |





