Home Accessoires Spiegels Alle spiegels Ronde Spiegel Blissey 90cm Lila
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Spiegel Blissey combineert functionaliteit met elegantie en voegt een stijlvolle touch toe aan elke ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 213478 |
|---|---|
| Kleur | purple |
| Materiaal | IJzer, MDF, Spiegel, Flanel, Glasvezelversterkt |
| Lengte | 5 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Ronde Spiegel Blissey 90cm Lila
342,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Spiegel Blissey combineert functionaliteit met elegantie en voegt een stijlvolle touch toe aan elke ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 213478 |
|---|---|
| Kleur | purple |
| Materiaal | IJzer, MDF, Spiegel, Flanel, Glasvezelversterkt |
| Lengte | 5 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Merk | Richmond Interiors |






