Home Nieuwe collectie Ronde Salontafel TiledUp Keramiek en mangohout 70cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 250139 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Mangohout & Keramiek |
| Breedte | 70 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 23,44 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 70 cm |
Onderhoud
Schoonmaken met een vochtige/droge doek
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad -
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Ronde Salontafel TiledUp Keramiek en mangohout 70cm
499,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 250139 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Mangohout & Keramiek |
| Breedte | 70 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 23,44 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 70 cm |
Onderhoud
Schoonmaken met een vochtige/droge doek
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad -
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad

















