Home Tafels Salontafels Alle salontafels Ronde Salontafel Russo Travertin en brass 90cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Ronde salontafel Russo (90Ø) in bruin voegt een zachte en warme uitstraling toe aan je zithoek.
Specificaties
| Kleur | ash brown |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | MDF, Messing Plating, Travertine |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 5,3 kg |
| Vorm | Rond |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Ronde Salontafel Russo Travertin en brass 90cm
1.468,-
Op voorraad
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Ronde salontafel Russo (90Ø) in bruin voegt een zachte en warme uitstraling toe aan je zithoek.
Specificaties
| Kleur | ash brown |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | MDF, Messing Plating, Travertine |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 5,3 kg |
| Vorm | Rond |






